Психологічна служба ПДАУ знайомиться з першокурсниками –здобувачами вищої освіти спеціальності 126 «Інформаційні системи та технології» в незвичних умовах

19 вересня 2023 року у здобувачів вищої освіти 1 курсу за спеціальністю 126 «Інформаційні системи та технології» відбулася дуже незвична виховна година. Справа в тому, що після сигналу «Повітряна тривога» розпочалася кураторська година у бомбосховищі. Саме в таких умовах студенти познайомилися з керівницею психологічної служби ПДАУ, практичною психологинею Іриною ПЛАКСІЄНКО.

Ірина ПЛАКСІЄНКО перш за все розповіла студентам про головні завдання та напрями діяльності психологічної служби Університету, а також про важливість для кожного українця в цей складний час піклуватися про своє фізичне та психічне здоров’я, про сутність і результати роботи психологічної служби зі збереження психологічної стійкості всіх учасників освітнього процесу під час війни. А ще встигли виконати малюнкову вправу «Бажаю другу…».

Після сигналу «Відбій повітряної тривоги» вже в аудиторії продовжили знайомство зі сторінками психологічної служби на сайті університету, де студенти можуть знайти перелік тренінгових програм, які впроваджує психологічна служба, телефони гарячих ліній, безкоштовних груп підтримки громадських організацій НПА та АПВШУ, а також корисну інформацію для психологічної самодопомоги та збереження психічного здоров’я під час небезпеки. І відразу спробували виконати деякі практичні методики діагностики свого психологічного стану та популярні техніки релаксації.

На завершення виховної години обговорили напрями подальшої співпраці з психологічною службою.