Психологічна служба ПДАУ вітає студентів першого курсу спеціальності 241 Готельно-ресторанна справа з початком навчання в університеті

18 вересня 2023 року на кураторську годину здобувачів вищої освіти першого року навчання за спеціальністю 241 Готельно-ресторанна справа (кураторка групи к. т. н., доцентка кафедри харчових технологій Галина Дубова) завітала керівниця психологічної служби, практична психологиня Ірина Плаксієнко.

Ірина Леонідівна поцікавилась очікуваннями наших першокурсників від навчання в Університеті та планами щодо опанування майбутньою професією, вислухала розповіді студентів про їхні вподобання і хобі.

Далі керівниця психологічної служби розповіла студентам про головні завдання та напрями роботи психологічної служби. Познайомила зі сторінками сайту психологічної служби, де здобувачі можуть отримати телефони гарячих ліній і посилання на студентські служби підтримки в разі нагальної потреби в психологічній допомозі, а також переглянути корисну інформацію про самодопомогу під час війни, ефективні методики подолання стресу та популярні реабілітаційні техніки відновлення свого емоційного стану.

Студенти домовилися з керівницею психологічної служби спланувати тематику тренінгових занять, які б були цікаві й корисні для їхнього професійного й особистісного зростання.