Психологічна підтримка учасників освітнього процесу ПДАУ

27 жовтня 2022 року відбулася зустріч здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освітньо-професійної програми Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва із соціальним педагогом ПДАУ Юлією ОВСІЄНКО. До зібрання на тему «Психологічна підтримка учасників освітнього процесу ПДАУ» долучилися заступник декана інженерно-технологічного факультету Антон КЕЛЕМЕШ і завідувач кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту, яка відповідальна за реалізацію даної  ОП, Олександр ГОРБЕНКО.

Соціальний педагог Юлія ОВСІЄНКО розповіла про мету, пріоритетні напрями та основні завдання діяльності психологічної служби ПДАУ, про досвід, особливості та практику психологічної підтримки учасників освітнього процесу. Крім того, пані Юлія презентувала співпрацю психологічної служби ПДАУ із міськими молодіжним організаціями, діяльність яких спрямована на підтримку психічного здоров’я молоді та її адаптації до чинників, що негативно впливають на психічний стан людини, та запобігання негативним суспільним явищам.