Проводимо захисти звітів із виробничої практики

Протягом декількох днів на початку вересня 2023 року відбулися конференції із захисту звітів з виробничої практики серед здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування.
Виробнича практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і проводиться з метою набуття фахових компетентностей і виробничих навичок. Найголовнішим же підсумком практики повинно бути вміння самостійно приймати рішення в реальних виробничих умовах.

Безпосередня практична підготовка проводиться на 1 курсі протягом 6 тижнів на різноманітних базах практики в межах договорів, укладених між кафедрою механічної та електричної інженерії та підприємствами галузі машинобудування.
Комісії у складі викладачів кафедри механічної та електричної інженерії заслуховували та оцінювали звіти здобувачів вищої освіти на основі відгуку-характеристики керівника практики від бази практики, якості оформлення і змістовності наповнення щоденника та звіту з практики та наявності додаткових актуальних матеріалів.