Проведено збори координаторів виробничої практики

19 жовтня 2022 року у стінах Полтавського державного аграрного університету у форматі онлайн проведено настановчі збори для координаторів виробничої практики різних спеціальностей. Спікером заходу була Тетяна Браславець, керівниця виробничої практики Полтавського ДАУ.
На зустріч запрошено відповідальних осіб-координаторів з виробничої практики різних спеціальностей. Від факультету ветеринарної медицини до зустрічі долучилася кандидат ветеринарних наук, доцент кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи Світлана Михайлютенко.
Мета проведеного заходу полягала у поясненні координаторам особливостей організації й проходження здобувачами практичної підготовки в умовах виробництва.
Керівниця виробничої практики Браславець Тетяна донесла до учасників заходу інформацію щодо особливостей проходження виробничої практики у нелегкий для країни час, пояснила важливі моменти, що стосуються процесу оформлення документальної частини та звернула увагу на моментах, що стосувалися покращення організації проходження практики здобувачами вищої освіти.
Всі охоче мали змогу задавати нагальні питання, на що пані Тетяна надавала вичерпні відповіді.
Проведений захід виявився досить інформативним та цікавим за змістом.