Пропозиції студентів з удосконалення ОП ТВППТ магістерського рівня освіти на 2023 рік набору

З метою встановлення відношення до питань добробуту тварин впродовж першого семестру 2022-2023 н.р. проведено анонімне опитування студентів спеціальності 204 ТВППТ. В результаті аналізу анкет було встановлено, що 83,3 % респондентів вважали, що добробут тварин є важливим фактором у сільськогосподарському тваринництві, а 91,7% – повністю згодні з важливістю вивчення курсу із добробуту тварин як частини навчального плану. Усі студенти вважають, що добробут тварин є важливою складовою їх освіти та майбутньої кар’єри.Після обговорення результатів анкетування студентами-магістрами Світлана Даніленко, яка входить до складу робочої групи з розробки ОП ТВППТ другого (магістерського) рівня освіти запропонувала доповнити компоненти ОПП навчальною дисципліною, яка поглиблюватиме знання студентів з етології і забезпечення благополуччя тварин у умовах виробництва.