Проходження комплексної навчально-клінічної практики в умовах ПП «Агроекологія»

З 12 червня по 16 червня 2023 року здобувачі вищої освіти 3 курсу 1 групи проходили комплексну навчально-клінічну практику в умовах ПП «Агроекологія». Приватне підприємство «Агроекологія» розташоване на території Шишацької і Зіньківської громад Полтавської області. Напрямок діяльності – рослинництво з інтенсивним розвитком галузі скотарства.

ПП «Агроекологія» сертифіковане як виробник органічної продукції рослинництва, відповідно до стандарту Ради (ЄС).834/2007 та 889/2008. Тобто це єдиний в регіоні й один із небагатьох в Україні потужних виробників органічної продукції.

Галузь тваринництва орієнтована, переважно, на розвиток скотарства. У господарстві дві породи великої рогатої худоби – молочна українська червоно-ряба і м`ясна абердино-ангуська порода. Середні надої – біля 6000 л на рік.

Студенти ознайомилися із організацією ветеринарної служби у господарстві. Під керівництвом практикуючих ветеринарних лікарів виконували діагностичні та лікувально-профілактичні заходи.

У години дозвілля студенти відвідали дачну садибу-музей відомого письменника В.Г. Короленка, що розташована у мальовничому куточку Полтавщини – поблизу с. Покровське Шишацької громади та здійснили екскурсію природним заказником державного значення «Короленкова дача».