Профорієнтаційний захід на базі Полтавського базового медичного фахового коледжу

2.12.2021 року співробітниками кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи факультету ветеринарної медицини, Полтавського державного аграрного університету, Кручиненко О.В. д.в.н., професор кафедри. Корчаном Л.М. к.в.н., доцент, Долгін О.С. завідувач лабораторії паразитології, було проведено профорієнтаційний захід для студентів 4 курсу 414 групи Комунального закладу освіти Полтавський базовий медичний фаховий коледж полтавської міської ради. На заході було присутньо близько 25 чоловік. Захід пройшов у жвавій, дружній атмосфері.