Профорієнтаційний захід для школярів Полтавської загальноосвітньої школи № 10 ім. В. Г. Короленка

Вибір професії — один з найвідповідальніших моментів у житті кожної людини, адже займатись тим, що тебе цікавить, приносить радість — одна з найважливіших умов повноцінного життя. Часто школярі не знають, ким би себе бачили в майбутньому, оскільки їхні життєві інтереси ще не сформовані. Саме тому 20 березня 2024 року на кафедру біотехнології та хімії завітали школярі 9–11-х класів Полтавської загальноосвітньої школи № 10 ім. В.  Г. Короленка на чолі з учителем-методистом Ревою Ніною Іванівною. Під час бесіди школярі дізналися про спеціальності, які викладаються у нашому Університеті, зокрема про таку сучасну професію, як біотехнолог. Завідувачка кафедри доцентка Ромашко Таміла ознайомила учнів із перспективами, перевагами та можливостями цієї професії.
Більш детально було обговорено умови вступу, пріоритетність, можливості працевлаштування, практичну підготовку, можливість дуальної форми навчання і занять науковою діяльністю. Упродовж зустрічі увагу школярам неодноразово наголошували, що для прийняття правильного рішення при виборі професії слід враховувати ряд чинників: власні побажання, психологічні особливості та можливості й потреби ринку праці. Після бесіди було проведено екскурсію по кафедрі, де учні ознайомились із наявним матеріально-технічним забезпеченням.
Наприкінці зустрічі школярі мали змогу спостерігати один із цікавих дослідів «Хімічна веселка», який продемонструвала завідувачка лабораторії Катерина Благодарь. Зустріч була цікавою та змістовною.