Профорієнтаційні зустрічі з майбутніми вступниками

Викладачі кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту ПДАУ зустрілись зі здобувачами фахової передвищої освіти ВСП Хорольського агропромислового фахового коледжу ПДАУ спеціальності 208 Агроінженерія (ОПП «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва»).

Гарант освітньої програми Автомобільний транспорт Олексій БУРЛАКА проінформував гостей про можливості поєднання навчального процесу і одночасного залучення їх до виробничого процесу з працевлаштуванням на підприємствах, з якими співпрацює університет. ЛАВРЕНКО Володимир та ЛАЗОРЕНКО Андрій розповіли про специфіку та переваги навчання за інженерними спеціальностями.

Крім того, Сергій ЛЯШЕНКО, гарант освітньої програми «Технології і засоби механізації сільськогосподарського виробництва» першого (бакалаврського) рівня, разом з викладачами інших кафедр провів профорієнтаційний захід для учнів загальноосвітніх закладів міста з демонстрацією розробок, що мають впровадження, а саме малогабаритного подрібнювача гілок для виготовлення паливного матеріалу.