Профорієнтаційна робота зі студентами коледжу

У кожної людини є свобода вибору. Вибір існує щоденно, щохвилини. Різний за своєю серйозністю. Неоднаковий за своїми наслідками.
Але одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.
12 грудня 2023 року на кафедру харчових технологій в рамках профорієнтаційної роботи завітали студенти Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж управління економіки і права» Полтавського державного аграрного університету, які на чолі з викладачем Тетяною СТЕГНІЙ мали змогу ознайомитися з матеріальною базою кафедри.
Доцентки Алла КАЙНАШ та Євгенія ХМЕЛЬНИЦЬКА розповіли про особливості вступу на спеціальність 181 Харчові технології та форми навчання, роздали рекламні буклети про спеціальності - Харчові технології та Готельно-ресторанна справа, за якими можна навчатися на факультеті технологій тваринництва та продовольства.

Студенти, які проявили зацікавленість, мали можливість власноруч перевірити якість молока та ковбасних виробів за показниками, що допомагають виявити різні види фальсифікації.

Зустріч зі студентами коледжу була цікавою та пізнавальною, пройшла в дружній та затишній атмосфері.