Профорієнтаційна робота зі студентами Хомутецького фахового коледжу ПДАУ

4 листопада 2022 року викладачами кафедри харчових технологій, в рамках профорієнтаційної роботи, була проведена он-лайн зустріч із студентами Хомутецького фахового коледжу ПДАУ. На зустрічі були присутні студенти спеціальності 204 «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» та викладачі коледжу Лілія КОСТЕНКО та Віталіна ОЛЕНИЧ.
Кафедру харчових технологій представляли завідувачка кафедри, к.т.н., доцент Ніна БУДНИК та д.т.н., професор Валерій СУКМАНОВ.

Під час зустрічі Ніна БУДНИК розповіла про особливості вступу та навчання на Освітній програмі «Харчові технології». Валерій СУКМАНОВ надав інформацію про зміст навчання на даній Освітній програмі та перспективи працевлаштування випускникам даної освітньої програми на підприємствах 40 галузей, з яких складається харчова промисловість Украни.
Присутні здобувачі: Пророка Ксенія, Олександр Антіпов, Плоскина Валетина, Віктор Капуста, Неля Гребень, Валентина Харченко, Анастасія Зубрицька, Назар Зборовський, Світлана Лазоренко та інші цікавилися умовами проживання у гуртожитку ПДАУ, базами проходження практик, термінами навчання.
У цьому році це була перша зустріч викладачів кафедри харчових технологій зі студентами Хомутецького фахового коледжу ПДАУ та вона продемонструвала зацікавленість студентів коледжу у отриманні вищої освіти за даною освітньою програмою.