Профорієнтаційна робота з школярами Полтавського ліцею №13 «Успіх»

Вибір професії – важливий етап в житті людини, адже більшу частину свого життя ми присвячуємо саме роботі. І ефективність кожного залежить від того, наскільки комфортно і приємно займатися тією чи іншою справою.

На жаль, у школярів немає можливості ще до вступу попрацювати в різних галузях і зрозуміти, яка професія їм ближче, саме тому дирекція закладу проводить візити представників закладів вищої освіти з метою профорієнтації.
12 травня 2023 року до Полтавського ліцею №13 «Успіх» завітали викладачі кафедри харчових технологій Полтавського державного аграрного університету – Галина ДУБОВА та Віктор ЮХНО з профорієнтаційною роботою.

Коваль Надія Анатоліївна, завуч з наукової роботи, щиро зустріла колег та провела їх до 10-А, 10-Б та 11-Б класів. Всього на зустрічі було присутні 40 учнів. 15 травня 2023 року учнів 11-А класу, цього ж закладу, завітали на кафедру харчових технологій на екскурсію, де їх очікував приємний сюрприз у вигляді дегустації морозива, яке приготували співробітники кафедри.

Під час зустрічі, завідувачка кафедри Ніна БУДНИК, розповіла школярам про спеціальності 181 Харчові технології та 241 Готельно-ресторанна справа, умови вступу до Полтавського державного аграрного університету, військову підготовку офіцерів запасу, перелік конкурсних предметів Національного Мультипредметного Тесту, приклад складання мотиваційного листа, про мистецькі колективи та спортивні секції, вечори відпочинку, розважальні програми, майстер-класи, дискотеки, які проводяться на території Університету та ін.

Галина ДУБОВА продемонструвала досягнення наукового гуртка «Innovative and resource-saving food technologies».

Віктор ЮХНО розповів для чого проводять мікробіологічні дослідження харчових продуктів, обладнання, рук та одягу персоналу на підприємствах харчової галузі, показав, які і як ростуть мікроорганізми на живильних середовищах та, які є форми мікроорганізмів у полі зорі мікроскопу.

Наприкінці зустрічі Аліна ЛУКАШ провела екскурсію мальовничою територією Полтавського державного аграрного університету.