Профорієнтаційна робота викладачів кафедри харчових технологій

Окрім освітньої і наукової діяльності, одним із основних напрямів роботи викладачів кафедри харчових технологій є профорієнтаційна робота. В нинішніх умовах високої конкуренції  між закладами вищої освіти  у сфері надання освітніх послуг, дуже гостро стоїть питання набору абітурієнтів.

У рамках проведення профорієнтаційної роботи, 28 лютого 2019 р., доцент кафедри Кайнаш Алла Петрівна відвідала Полтавський комерційний технікум. Саме в цей день 40 здобувачів освіти за спеціальністю «Харчові технології» отримали дипломи молодшого спеціаліста.

В урочистій обстановці заступник директора з навчальної роботи Петрова Людмила Миколаївна вручила дипломи випускникам та привітала їх з цією визначною подією. Були відзначені студенти технікуму, які закінчили навчання з відзнакою. За активну участь у громадському житті технікуму та студентському самоврядуванні випускники були нагороджені почесними грамотами та подяками. Багато добрих слів та щирих привітань знайшлося у кураторів випускних груп та батьків.

Також надали слово Кайнаш А.П., яка, в свою чергу, привітала випускників із успішним закінченням технікуму та запросила до вступу на навчання за спеціальністю «Харчові технології». Випускники також отримали інформацію про інші спеціальності, за якими можна здобути вищу освіту в Полтавській державній аграрній академії, зокрема й про спеціальності, за якими готують фахівців на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва.

Алла Петрівна детально розповіла про особливості вступної кампанії до ПДАА, цікаве та насичене студентське життя. На випускному також булі присутні батьки випускників, яких цікавило питання кількості бюджетних місць на спеціальність «Харчові технології», забезпечення гуртожитками в академії тощо.

Випускники та всі присутні подякували Кайнаш А.П. за надану змістовну та актуальну інформацію, обіцяли скористатися запрошенням відвідати запланований в Полтавській державній аграрній академії день відкритих дверей.