Профорієнтаційна робота співробітників кафедри Технологій дрібного тваринництва у групах соцмереж територіальних громад та шкіл

У квітні 2022 року в рамках профорієнтаційної роботи співробітниками кафедри Технологій дрібного тваринництва у групах соцмереж територіальних громад та шкіл, розповсюджено інформацію, щодо умов вступу до Полтавського державного аграрного університету на основі повної загальної середньої освіти, на основі диплома молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра, фахового молодшого та вступу до магістратури. Надана інформація була розміщена в групах соцмереж «Полтава онлайн», де більше 5000 підписників, «Підслухано Опішня NEW», де більше 17000 підписників, «Вороньки Чорнухинської громади, Лубенського району», де близько 1000 підписників та Полтавських загальноосвітніх шкіл № 38 (більше 1000 підписників), №27 (більше 600 підписників). Завдяки викладачам кафедри дана інформація стала відомою широкому загалу користувачів.