Профорієнтаційна робота ПДАУ на базі ВСП "Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж"

25 жовтня на базі Відокремленого структурного підрозділу «Лубенський фінансово-економічний фаховий коледж Полтавського державного аграрного університету» відбувся профорієнтаційний захід, організований за ініціативи Полтавського державного аграрного університету. Були запрошені учні 9 та 11 класів загальноосвітніх закладів м. Лубен.
Щоб допомогти молоді обрати майбутню спеціальність та визначити подальшу життєву траєкторію, Полтавський державний аграрний університет представив свої факультети, навчально-наукові інститути та відокремлені структурні підрозділи – фахові коледжі.
Захід пройшов у дружній, товариській атмосфері. А інформація, яку отримали учні, була цікавою та корисною. Адже вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті!