Профорієнтаційна робота кафедри інформаційних систем та технологій

16 травня 2023 року на кафедрі Інформаційних систем та технологій Полтавського державного аграрного університету відбулась зустріч з  учнями Полтавського міського багатофіліального ліцею №1 ім. І.П.Котляревського Полтавської ради Плтавської області

Оскільки зустріч приурочена "Тижню науки в ліцеї" спеціальністю 126 Інформаційні системи та технології зацікавились профільні математичні класи з  поглибленим вивченням інформатики  М21 та М31. Доцент кафедри, к.т.н. Одарущенко Олена Борисівна ознайомила учнів з результатами роботи фахівців з IT- це смарт-девайси, смартфони, комп'ютери, телевізори, цифрові транформації та іншим. Наголосила про необмеженість ринку праці - влаштування як в Українських компаніях, так і в будь-яких світових, робота віддалено і навіть із дому.

Була проведена екскурсія ссучасною матеріально-технічною базою кафедри ІСТ: навчально дослідна лабораторія інтелектуальних систем, комп'ютерних речей, науково дослідна лабораторія веб-технологій та хмарних обчислень, де здобувачі вищої освіти мають змогу формувати знання учасного рівня IT, навичок проектування прикладних інтелектуальних систем і серидовищ системного аналізу, розробки та вдосконалення елементної бази. Завідувач кафедри ІСТ доцент, к.т.н. Уткін Юрій вікторович наголосив на особливоті спеціальності 126 ІСТ, зазначив її унікальність та відповів на питання присутніх. Здобувачі 1 курсу бакалаврського рівня освіти: Шкурба Анасасія, Галата Вікторія та Горда Віталіна провели презинтацію про перспективи та досягнення кафедри. Здобувач 1 курсу другого(магістерського) рівня освіти, Федорченко Марк ознайомив учнів з роботою за тематикою: "Застосування нейронної мережі для алгоритму перерахунку пасажирів у громадському транспорті ( керівник к.т.н. Уткін Ю.В.)

Класні керівники Сушко Наталія Анатоліївна та Птиченко Тетяна Анатоліївна були зацікавлені темою перспектив подальшого навчання молоді, а учні інформацією про навчанння за цією спеціальністю