Профорієнтація ф-ту ТВППТ школи №24 м. Полтава.

У рамках проведення профорієнтаційної роботи 18 грудня 2019 року декан факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва Поліщук Анатолій Анатолійович та доцент кафедри харчових технологій Кодак Тетяна Степанівна провели зустріч з учнями 10 і 11 класів Полтавської загальноосвітньої школи №24.

Старшокласникам була прочитана лекція «Продовольча криза – міф чи реальність?», у ході якої наводилися цікаві факти, оприлюднені Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО). Випускники продемонстрували свої знання, висловили власні погляди на порушену проблему.

Старшокласники також отримали інформацію про спеціальності, за якими можна здобути вищу освіту в Полтавській державній аграрній академії, зокрема й про спеціальності, за якими готують фахівців на факультеті технології виробництва і переробки продукції тваринництва.