Продуктивна зустріч зі стейкхолдерами для успішного навчання лікарів ветеринарної медицини

Середина лютого видалася досить продуктивною для цікавих робочих зустрічей на базі факультету ветеринарної медицини ПДАУ. Теплі лютневі дні сприяли проведенню чергової продуктивної та пізнавальної зустрічі із ще одним стейкхолдером нашого факультету ветеринарної медицини ПДАУ - ВПП Агросервіс Нововодолазького району Харківської області (с. Мокре) в особах керівника компанії Красовського Олександра та замісника директора Немашкало Артема.
Обговоривши графіки навчальних і виробничих практик здобувачів вищої освіти спеціальності 211 «Ветеринарна медицина», розмова продовжилася обговоренням сучасного формату наших партнерських відносин і можливості їх розвитку, зокрема отримання професійних знань і вмінь та можливості працевлаштування. Крім того, це зустрічі зі студентами на виробництві для ознайомлення з сучасними технологіями, особливостями роботи підприємства. Висновок, як завжди, один - безпосередня зустріч на базі факультету ветеринарної медицини ПДАУ може замінити декілька онлайн-спілкувань.