Продовжується співпраця між кафедрою маркетингу ПДАУ та Дія.Бізнес у Полтаві

9 листопада відбувся черговий виступ старшого викладача кафедри маркетингу Полтавського державного аграрного університету Ігоря Лядського у Центрі підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві. Лекція-тренінг стосувалася теми соціального інтелекту, його значення для досягнення професійного та особистого успіху людини.
Учасники зустрічі відправилися у захоплюючу і цікаву мандрівку когнітивними здібностями людини, дізналися про різновиди інтелекту, зокрема кристалічний та флюїдний, практичний та книжковий, тілесно-кінестетичний, емоційний, духовний, візуально-просторовий, ціннісний, громадянський тощо. У центрі уваги опинився соціальний інтелект, як уособлення інших основних розумових здібностей сучасної людини, що допомагає їй конкурувати з нейромережами та іншими людьми.

Дякуємо Центру підтримки підприємців Дія.Бізнес у Полтаві за довіру до нас та наших викладачів! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!