Продовжується співпраця кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю із професійними організаціями

Усі науково-педагогічні працівники кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю є членами різних професійних організацій і громадських об’єднань фахівців з обліку, аудиту, оподаткування.

Зокрема, з 2013 року триває ефективна співпраця з Федерацією професійних бухгалтерів, аудиторів і фінансистів АПК України (ФАБФ). На базі цієї професійної організації низка співробітників пройшла сертифікацію на отримання рівня CARA (сертифікований професійний бухгалтер агробізнесу).

Нині федерація опікується питаннями підвищення «наукової статусності» (рівень індексів у міжнародних наукометричних базах) її членів і популяризацією друкованого органу ФАБФ – журналу «Облік і фінанси» (реалізація заходів для включення журналу до Scopus та WoS).

1 грудня 2021 року на платформі Zoom відбулося засідання круглого столу «Розвиток науково-методичного потенціалу ФАБФ і забезпечення інтересів її членів-науковців». На цьому зібранні кафедру представляла к. е. н., доцентка Пономаренко О. Г. Результатом засідання круглого столу стала резолюція про прийняття до виконання стратегії підвищення «наукової статусності» та показників цитувань праць членів федерації у міжнародних наукометричних базах. Поетапне виконання окреслених заходів дозволить не тільки виконувати статутні завдання Федерації професійних бухгалтерів, аудиторів і фінансистів АПК України, а й значно підняти престиж вищих навчальних закладів, у яких працюють учасники круглого столу.