Продовжується навчально-клінічна практика в умовах тваринницьких ферм ПП «Агроекологія»

З 19 червня по 23 червня 2023 року здобувачі вищої освіти 5 курсу 1 та 3 груп проходили комплексну професійну навчально-клінічну практику в умовах молочного комплексу в с. Покровське та молочній фермі в с. Михайлики ПП «Агроекологія».

Студенти під керівництвом доцента кафедри хірургії та акушерства, канд. вет. наук Передери Романа та практикуючих ветеринарних лікарів Курінного Андрія та Кравченка Олександра опрацьовували практичні навики та лікувально-профілактичні заходи з тематичного блоку «Хірургічні хвороби тварин».

Зокрема у період практики здобувачі опрацювали внутрішньовенні та внутрішньоочеревинні вливання, виконання новокаїнових блокад, взяття крові з підхвостової та яремної вен, лікування окремих клінічних форм хірургічної інфекції (абсцесів, флегмон), проводили профілактику рогоутворення у телят, брали участь у профілактичній та лікувальній розчистці ратиць у корів, лікуванні суглобової патології та іншій ветеринарній роботі.