Продовжується налагодження багатосторонніх зв’язків факультету ветеринарної медицини Полтавського державного аграрного університету з підприємствами різних галузей

4 квітня 2023 року з робочим візитом до факультету ветеринарної медицини ПДАУ завітали представники групи компаній «Нива Переяславщини» Андрій Клименко - головний технолог з тваринництва (технологічна частина), та Олександр Трохименко - головний технолог з тваринництва (технічна частина).

Відбулася робоча зустріч з представниками підприємства за участі гарантів освітньо-професійних програм Ветеринарна медицина Бориса Киричка і Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза Олега Кручиненка, декана факультету ветеринарної медицини Сергія Кулинича, а також керівника виробничої практики університету Тетяни Браславець. Під час зустрічі були окреслені напрямки партнерської взаємодії щодо розширення можливостей проходження навчальних і виробничих практик, залучення представників підприємства до проведення занять з дисциплін професійної підготовки для здобувачів вищої освіти за ОПП Ветеринарна медицина та ОПП Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза.

Також Андрій Клименко та Олександр Трохименко ознайомили здобувачів вищої освіти факультету ветеринарної медицини з діяльністю групи компаній «Нива Переяславщини», яка є вертикально інтегрованою та має повний цикл виробництва. Підприємства групи займаються вирощуванням і зберіганням зернових, виробництвом комбікормів, вирощуванням свиней, забоєм і м'ясопереробкою з подальшим виробництвом і реалізацією продукції під власною торговою маркою.