Продовжуємо співпрацю зі стейкхолдерами освітніх програм

27 жовтня 2022 року в рамках вивчення дисципліни «Механізація сільськогосподарського виробництва» відбувся черговий виїзд здобувачів вищої освіти інженерно-технологічного факультету спеціальностей 133 Галузеве машинобудування та 208 Агроінженерія під керівництвом викладачки кафедри механічної та електричної інженерії інженерно-технологічного факультету Юлії СКОРЯК до Полтавської філії ТОВ «Полетехніка».

Під час запланованої зустрічі зі стейкхолдером Віктором ФОМЕНКО, головним інженером підприємства, студенти мали змогу продовжити ознайомлення із сучасними зразками техніки сільськогосподарського виробництва, особливостями її обслуговування та ремонту.

Дякуємо директору Полтавського філіалу ТОВ «Полетехніка» Ігорю Вікторовичу БУКРЄЄВУ і його співробітникам за активну участь у підготовці майбутніх висококваліфікованих фахівців агропромислового комплексу України.