Продовження серії лекцій від професіоналів-практиків ПрАТ «МХП» для студентів ПДАУ

12 березня 2024 року здобувачі вищої освіти 1–3 курсів за ОП Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка брали участь у другій гостьовій онлайн-лекції на тему «Енергетичне забезпечення підприємства під час воєнного стану», яку проводив інженер-енергетик ПрАТ «МХП» Іван Кузьмич.

Лекція була присвячена ключовим аспектам, що пов'язані з ефективністю та надійністю енергетичних систем у воєнний час. Іван Кузьмич поділився власним досвідом і практичними прикладами реалізації програми ефективного енергозабезпечення підприємства із використанням успішних стратегій, що забезпечили неперервну роботу енергетичних систем підприємства.

Лектор звернув увагу студентів на основні загрози та виклики для енергетичної системи підприємства ПРАТ «МХП», що споживає до 12 МВт електроенергії. Він представив плани та заходи забезпечення стійкості енергетичного забезпечення, наголосивши на ролі технологій в управлінні енергетикою та їх внеску в забезпечення надійності.

Гостьова лекція виявилася інформативною та актуальною для студентів, надала їм унікальне розуміння проблематики енергетичного забезпечення у реаліях сьогодення.