Про участь здобувачів 3 курсу Брюх О., Гладченко М., Мартиненко О. та Перч А. у програмі академічної мобільності

22 грудня 2020 року відбулося засідання кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю за участі представниці університету-партнера – Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» к.е.н., доцента, завідувачки кафедри бухгалтерського обліку та аудиту Євгенії Карпенко, а також запрошених здобувачів 3 курсу (2018р.н.) освітнього рівня бакалавр за ОПП Облік і оподаткування.

На порядку денному розглядалася можливість участі здобувачів у програмах академічної мобільності в межах укладених партнерських угод.

В ході засідання здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою Облік і оподаткування першого (бакалаврського) рівня 3 курсу денної форми навчання Брюх Олена, Гладченко Марина, Мартиненко Оксана та Перч Аліна зазначили, що бажають відвідувати дисципліну «Публічні закупівлі» у зв’язку з їх пріоритетами у навчанні та наявності відповідних кваліфікаційних кадрів на кафедрі бухгалтерського обліку та аудиту навчально-наукового інституту бізнесу та сучасних технологій Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі».

29 грудня 2020 року в ПДАА було підписано наказ про направлення даних здобувачів в заклад вищої освіти-партнер для вивчення дисципліни «Публічні закупівлі» (6 кредитів ЄКТС, форма семестрового контролю – залік).

30 грудня 2020 року закладом вищої освіти – партнером було створено наказ про допущення до освітнього процесу зазначених здобувачів.

По завершенню навчального семестру здобувачі вищої освіти Брюх О., Гладченко М., Мартиненко О. та Перч А. отримали сертифікати, на підставі яких були внесені зміни в освітню документацію здобувачів.