Про участь здобувачів 2 курсу Зливко А., Мажари Е. та 3 курсу Богаєвського Є., Бабанського П. у програмі академічної мобільності

2 липня 2021 року відбулося засідання кафедри економіки та міжнародних економічних відносин за участі представниці університету-партнера – Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» завідувачки кафедри міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин Людмили Франко, а також запрошених здобувачів 2 та 3 курсу освітнього рівня бакалавр за ОПП Міжнародні економічні відносини.
На порядку денному розглядалася можливість участі здобувачів у програмах академічної мобільності в межах укладених партнерських угод. В ході засідання здобувачі вищої освіти за освітньо-професійною програмою Міжнародні економічні відносини першого (бакалаврського) рівня 2 курсу денної форми навчання Зливко Аміна, Мажара Елеонора зазначили, що бажають відвідувати дисципліну «Тренінг: Техніка міжнародних комерційних переговорів», здобувачі 3 курсу Богаєвський Євгеній та Бабанський Павло зазначили, що бажають відвідувати дисципліну «Дипломатичне забезпечення міжнародного бізнесу» у зв’язку з їх пріоритетами у навчанні та наявності відповідних кваліфікаційних кадрів на кафедрі міжнародної економіки та міжнародних економічних відносин в навчально-науковому інституті денної освіти Вищого навчального закладу Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі» (наказ від 30.08.2021 р. № 144а-Н).
По завершенню навчального семестру здобувачі вищої освіти Зливко А., Мажара Е. Богаєвський Є. та Бабанський П. отримали сертифікати, на підставі яких були внесені зміни в освітню документацію здобувачів.