Про участь викладачів у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток економічної науки в епоху глобальних викликів»

24 грудня 2021 року викладачі кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Наталія Канцедал, Ольга Лега, Тетяна Прийдак, Людмила Яловега взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток економічної науки в епоху глобальних викликів».

Теми досліджень, що висвітлювалися на даному заході, а саме: «Роль інституційного середовища у формуванні нових запитів до облікових систем» (Канцедал Н. А.) та «Роль єдиного податку у формуванні доходів місцевих бюджетів» (Лега О.В., Яловега Л.В., Прийдак Т.Б.), тісно пов’язані з освітніми компонентами ОПП Облік і оподаткування першого та другого освітніх рівнів, зокрема таких як «Інституційна теорія бухгалтерського обліку», «Облік і звітність в оподаткуванні», викладання яких забезпечується кафедрою бухгалтерського обліку та економічного контролю.
Участь у заході підтверджується відповідними сертифікатами. Зі змістом матеріалів можна ознайомитися за посиланням https://conf2018.webnode.com.ua/poperedni-konferentsiji/