Про участь викладачів кафедри будівництва та професійної освіти у профорієнтаційних заходах ПДАУ

29 березня у Полтавському державному аграрному університеті відбувся день відкритих дверей. Подібні заходи є традиційними у нашому Університеті. Це чудова нагода для майбутніх вступників познайомитися з навчальним закладом безпосередньо, відчути його атмосферу й динаміку, отримати відповіді на всі запитання, пов’язані зі вступом і навчанням «з перших вуст» від студентів, адміністрації, приймальної комісії і викладачів, гарантів освітніх програм і стекхолдерів.

Кафедра будівництва та професійної освіти завжди є активним учасником подій і заходів, що відбуваються в Університеті. Тож цьогоріч також було представлено всі спеціальності, за якими кафедра здійснює підготовку: 192 Будівництво та цивільна інженерія і 015 Професійна освіта.

Разом із адміністрацією Університету й інженерно-технологічного факультету викладачі відповідали на запитання вступників 2024 і їх батьків.

Особливу увагу гостей привернуло сучасне технічне обладнання, представлене кафедрами. Відвідувачі мали нагоду спостерігати за роботою приладів й уточнювати їх технічні характеристики.

Такі зустрічі є надзвичайно важливими для Університету й гостей. Адже, окрім інформації про спеціальності й особливості вступної кампанії можна було відвідати майстер-класи, екскурсії, поспілкуватися зі студентами, почути розповіді про навчальний процес і студентське життя в Університету, а ще, відчути атмосферу навчального закладу, якому вже майже 125 років. Гості могли прогулятись університетським кампусом і відчути себе частиною цього динамічного та творчого середовища.

У той же день,29 березня в Полтавській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. І. П. Котляревського відбувся фестиваль «Наукові інтенції - можливість об’єднуватися для спільної мети». Це ще одна локація, що є частиною профорієнтаційного заходу, яку зібрали провідні університети Полтавської області, щоб допомогти молоді зробити свідомий вибір майбутньої професії. Викладачі кафедри будівництва та професійної освіти теж не залишилися осторонь від цього заходу.

На профорієнтаційній виставці ПДАУ були представлені стенди кожного факультету із детальною інформацією про спеціальності. Разом із викладачами студенти детально розповіли про особливості навчання, побуту, можливості участі у науковому, спортивному й естетичному житті закладу освіти.

Подібні зустрічі – чудовий простір для єднання молоді й університетів, де абітурієнти можуть отримати цінну інформацію про різноманітні напрями підготовки і зробити свідомий вибір майбутньої професії.

У дописі було використано матеріали:

День відкритих дверей: крок у світ нових можливостей!
Участь ПДАУ у фестивалі «Наукові інтенції – можливість об’єднуватися для спільної мети»