Про участь співробітників кафедри БОЕК у 2nd International Scientific and Practical Conference «Scientific Goals and Purposes in XXI Century» (January 19-20, 2022). Seattle, USA

20 січня 2022 року співробітники кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю д.е.н., професор Пилипенко К.А. та к.е.н., доцент Пономаренко О.Г. взяли участь у роботі конференції «Scientific Goals and Purposes in XXI Century», Seattle, USA.

Доповідь було присвячено проблематиці комунікації між викладачем облікових дисциплін та студентами в умовах дистанційної освіти.

Доповідачі акцентували на видозміні комунікацій між учасниками освітнього процесу в дистанційній освіті; систематизували теоретичні підходи до визначення і особливостей застосування категорії «комунікації» в освіті; проаналізували на базі власного педагогічного досвіду проблеми комунікації між викладачами і студентами під час дистанційного навчання у Полтавському державному аграрному університеті. Також було обґрунтовано комплекс методичних підходів до напрямів удосконалення комунікації між суб’єктами дистанційного навчального процесу для отримання здобувачами спеціальності Облік і оподаткування повного спектру програмних результатів навчання.