Презентація книги "Від витоків до сучасності: 100 років факультету агротехнологій та екології ПДАУ"

23 лютого відбулася презентація книги "Від витоків до сучасності: 100 років факультету агротехнологій та екології ПДАУ" авторства А. А. Кочерги, М. М. Опари, В. М. Самородова, М. М. Маренича - видатних науковців-дослідників ПДАУ .

У виданні підсумовано результати 100-річної діяльності Навчально-наукового інституту агротехнологій, селекції та екології та його попередників. Висвітлена історія агрономічної освіти, сьогодення та перспективи розвитку кафедр Інституту.

Книга містить 489 фотографії, багато з яких друкуються вперше!

У ній згадано понад 1400 прізвищ викладачів, випускників, науковців, керівників, що прославили Інститут (факультет) у свій час!

Під час презентації книги бібліотека ПДАУ представила виставку "100 славетних літ", на якій експонувалися монографії, підручники, навчальні посібники, збірки конференцій науковців, що працюють чи працювали в ННІ АСЕ, та видання про його видатних випускників, більшість з яких згадується у презентованій книзі.

Запрошуємо до бібліотеки науковців, здобувачів вищої освіти та всіх охочих ознайомитися з цим унікальним цінним виданням!