Презентація книги "Новий захід. Українська мрія"

15 вересня співробітники бібліотеки ПДАУ мали надзвичайну честь бути присутніми на зустрічі з автором книги "Новий захід. Українська мрія" - відомим економістом Ярославом Романчуком.

Книга "Новий захід. Українська мрія" - це справжній дороговказ до квітучої та успішної України. У ній міститься докладний план трансформації нашої країни та надії на її майбутнє. Ярослав Романчук аналізує основні моделі економічного зростання та висвітлює приклади реформ з інших країн, які розвиваються, розкриваючи їхні успіхи та невдачі.

Автор проводить ретельний аудит економічної політики України, визначаючи можливості та напрямки її подальшого розвитку. Вивчення цієї роботи є важливим елементом для економічного відродження нашої країни.

Співробітники бібліотеки Полтавський державний аграрний університет - ПДАУ не тільки взяли участь у цьому заході, а й отримали в подарунок один примірник цієї цінної книги з автографом автора.

Дякуємо Ярославу Романчуку за важливу роботу та сподіваємося, що її зміст надихне на правильні та ефективні реформи для розвитку нашої України!