Практика студентів ОПП Агрономія

15 липня 2022 року під час навчальної практики з дисципліни «Рослинництво з основами програмування» відбулася он-лайн-зустріч ЗВО а із кандидатом біологічних наук, старшим науковим співробітником,  директором Хорольського ботанічного саду Красовським В.В.

14 липня 2022 року під час навчальної практики з дисципліни «Рослинництво з основами програмування» відбулася он-лайн-зустріч ЗВО академічної групи  із кандидатом с.-г. н., старшим науковим співробітником, завідувачкою відділу біотехнології і біотехнічних систем Інституту картоплярства НААН України Купріяновою Т.М.

13 липня 2022 року під час навчальної практики  із дисципліни «Рослинництво з основами програмування» відбулася он-лайн-зустріч ЗВО із завідувачкою лабораторії селекції та насінництва технічних конопель у ТОВ «Інститут органічного землеробства» Цвірінько А.В. та заступником з наукової роботи Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології і природокористування НААН України, старшим науковим співробітником, кандидатом біологічних наук Глущенко Л.А.

Більше новин: сторінка кафедри