Практичне заняття від представника компанії ТОВ «Сан Моторс»

27 вересня 2023 року під патронатом кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту для здобувачів вищої освіти спеціальності 274 Автомобільний транспорт та 208 Агроінженерія проведене практичне заняття з дисципліни «Електротранспорт» представником компанії ТОВ «Сан Моторс» Мариною ДУДАРЬ.

Під час зустрічі Марина ДУДАРЬ презентувала ґрунтовну, ілюстровану, доповнену відеоматеріалами доповідь щодо історії становлення першого офіційного дилерського центру Nissan в Полтавському регіоні – компанії «Сан Моторс»; розвитку та виробничого впровадження інноваційних, екологічно-спрямованих технологій автомобілебудування компанії Nissan в наш час; модельного ряду легкових автомобілів, що пропонуються дилером «Сан Моторс» до продажу в Полтавській області. Особливу увагу доповідачка надала електричним та гібридним автомобілям Nissan. Презентовані матеріали зацікавили як здобувачів вищої освіти, так і викладачів кафедри. Під час активної дискусії більш детально було обговорено переваги та недоліки електричних та гібридних автомобілів за умов їхнього використання в Україні. Слухачі подякували Марині ДУДАРЬ за проведене практичне заняття.

Зі сторони кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту співорганізаторами та активними учасниками зустрічі стали наступні викладачі: Антон КЕЛЕМЕШ, доцент кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту; Олексій БУРЛАКА, доцент кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту, гарант освітньо-професійної програми Автомобільний транспорт спеціальності 274 Автомобільний транспорт; Тарас ЛАПЕНКО, професор кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту; Олена ІВАНКОВА, доцент кафедри агроінженерії та автомобільного транспорту.