Практична підготовка здобувачів на факультеті агротехнології та екології

Практична підготовка – одна із форм організації освітнього процесу у ННІ АСЕ, яка здійснюється шляхом проведення практики відповідно до Положення про проведення практики здобувачів вищої освіти ПДАУ.

Координатори практичної підготовки здобувачів в ННІ АСЕ
201 Агрономія 101 Екологія 202 Захист і карантин рослин 162 Біотехнології та біоінженерія 193 Геодезія та землеустрій
Шакалій
Світлана Миколаївна
Калініченко
Володимир Миколайович
Коваленко
Нінель Павлівна
Крикунова
Валентина Юхимівна
Оніпко
Валентина Володимирівна

Практична підготовка студентів проводиться на базах практики, які забезпечують виконання студентами програм практики за освітніми рівнями бакалавр та магістр.
Формування переліку баз практик та розподіл студентів здійснюють кафедр ННІ АСЕ. Керівника виробничої практики погоджують з навчальним відділом.

У ННІ АСЕ укладено угоди про співпрацю з понад 70 підприємствами, які мають високий ресурсний потенціал.

Налагоджено контакти щодо проведення спільних наукових досліджень та підвищення кваліфікації викладачів з університетом Хоенхайм м. Штуттгарт (Німеччина), Варшавським аграрним університетом (Польща), Дебреценським аграрним університетом (Угорщина).

Студенти мають широкі можливості для проходження практики та стажування в США, провідних країнах Європи.

Методичним забезпеченням практик є наскрізні програми, розроблені відповідно до освітньо-професійних програм і навчальних планів підготовки студентів відповідного ступеня вищої освіти та спеціальності.