Практична підготовка бакалаврів ОПП Екологія 2023

Бази  практики студентів ОПП Екологія та Агроекологія  спеціальності 101 Екологія  денної форми навчання

Комплексна навчальна практика ІІ тематичний блок «Моніторинг довкілля»

Навчальна екскурсія  здобувачів вищої освіти І курсу ОПП  Екологія  на Полтавську обласну  метеостанцію  під час вивчення тематичного блоку КП1 «Загальна екологія»

Навчальна екскурсія здобувачів вищої освіти ІІ курсу ОПП Екологія  у рамках проведення Комплексної навчальної практики ІІ та вивчення тематичного блоку «Агроекологія» до Полтавського обласного еколого-натуралістичний центру учнівської молоді.

Навчальна екскурсія здобувачів вищої освіти 2 курсу  ОПП Екологія тематичного блоку «Ландшафтна екологія та природно – заповідний фонд» до Ботанічного саду Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка

Проведення переддипломної практики в лабораторії агроекологічного моніторингу ПДАУ.

Наші студенти проходять практику в Швейцарії