Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №27

20 травня 2022 р. відбулася онлайн-зустріч з учнями Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №27.

Зустріч проводилась в форматі тренінгу. Актуальність й сучасність теми на тему «Як продати за допомогою марктеингу?», викликали жвавий інтерес слухачів учасників.  Тренінг пройшов у дружному та теплому форматі!

Також відповідальною за профорієнтаційну роботу доценткоюОленою Майбородою була проведення бесіда-презентація про  спеціальності ННІ ЕУПІТ, де вона коротко ознайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями навчального процесу, а також обговорили переваги навчання в університеті та окремо розповіла про співпрацю іуніверситету в межах міжнародних програм семестрального обміну.

Чекаємо вас в Полтавському державному аграрному університеті зі спеціальності «Маркеинг»!