![](https://www.pdau.edu.ua/sites/default/files/node/8482/unnamed.png)
Директор установи Коваль Володимир Віталійович та його заступник Брегеда Сергій Григорович, випускники нашого факультету під час зустрічі обговорили реальні можливості співробітництва: проходження виробничих практик студентами, реалізації науково-освітніх програм і проектів, проведення науково-практичних конференцій, публікації результатів спільної діяльності.
Був підписаний договір про наукове співробітництво між Полтавською державною аграрною академією та Полтавською філією держаної установи "Інститут охорони грунтів України"