ПОЛТАВСЬКА ДЕРЖАВНА СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКА ДОСЛІДНА СТАНЦІЯ ІМЕНІ М.І.ВАВИЛОВА ІНСТИТУТУ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ

Враховуючи, що ПДАУА і Дослідна станція мають тривалу історію сумісної, плідної наукової та громадської співпраці, був підписаний договір про наукове співробітництво.

В рамках договору передбачається реалізація наукових досліджень з вивчення систем обробітку грунту, технологій вирощування сільськогосподарських культур, оцінки фітосанітарного стану посівів та впливу антропогенного навантаження на грунти в умовах тривалого беззмінного вирощування польових культур, тощо.

Передбачено активне залучення до наукових програм здобувачів вищої освіти, у тому числі PhD докторантів та магістрів, можливість проведення навчальних та навчально-виробничих практик на базі Полтавської сільськогосподарської станції ім. М. І. Вавилова.

Практична підготовка здобувачів спеціальності Агрономія та Захист і карантин рослин  з навчальної дисципліни "Агрометеорологія" на Полтавській метеостанції.

Навчальна практика з Агрохімії

Навчальна практика із Сільськогосподарської ентомології