Полтава у моєму серці

25 вересня Бібліотека та Психологічна служба ПДАУ влаштували неймовірний захід «Полтава у моєму серці» для першокурсників ПДАУ не тільки із Полтави, але й із різних куточків країни!

На початку заходу співробітники бібліотеки розповіли про найцікавіші пам'ятки Полтави, пролили світло на її загадкові підземелля, вшанували "Енеїду" Івана Котляревського (цьогоріч виповнилося 225 років від її першого видання) та великого винахідника Юрія Кондратюка.

Крім того, бібліотекою була підготовлена особлива книжкова виставка, яка розкрила багатогранний світ Полтави та Полтавщини. Там були представлені видання про історію, культуру, архітектуру та природу нашого регіону, його непересічну красу. Кожна сторінка цих книг пронизана духом нашого міста, і ми сподіваємося, що студенти, переглядаючи ці видання, знайшли в них не просто цікаві розповіді, але й місця для відвідин та проведення часу з користю.

Психологічна служба приготувала для першокурсників захопливі змагання: розмальовки знайомих пам’яток Полтави на швидкість, емоційну гру в дартс та пошук командами факультетів сердечок як одних із символів з герба та гімну Полтави.

Цей захід був сповнений пригодами, сміхом та новими знайомствами. Ми дякуємо всім, хто взяв у ньому участь та долучився до вивчення нашого прекрасного міста Полтави. Ми впевнені, що воно тепер живе і в серцях наших першокурсників!