Подарунок від Володимира Федоровича Моргуна

10 квітня 2024 року в ПДАУ відбулися VII Всеукраїнські Моргунівські читання з міжнародною участю «Вернадськіанська ноосферна революція у розв’язанні екологічних та гуманітарних проблем», присвячені 161-й річниці від дня народження всесвітньо відомого вченого Володимира Вернадського та 100-літтю від дня народження видатного українця Федора Моргуна.

У рамках цього заходу було організовано книжкову виставку з творів, написаних Федором Моргуном, та про нього з особистої бібліотечної колекції його сина - Володимира Федоровича, кандидата психологічних наук, професора. Це і книги про роль селянства, впровадження ґрунтозахисної екологічної системи землеробства в Казахстані та Полтавщині, і фундаментальні історико-публіцистичні книги про Другу світову війну, і нариси про агрономічну та письменницьку біографію Федора Моргуна.

Щиро вдячні Володимиру Федоровичу за те, що частина представлених книг поповнить фонд нашої книгозбірні! Впевнені, що ідеї та філософія Федора Моргуна знайдуть свій відгук у серцях наших читачів!

Слідкуйте за оновленням електронного каталогу бібліотеки ПДАУ за покликанням: http://library-service.com.ua:8080/popdaa/