Подарунок від Шевчука Сергія Миколайовича

Висловлюємо щиру подяку завідувачу Кафедри геоматики, землеустрою та планування територій ПДАУ,  доктору географічних наук, професору Шевчуку Сергію Миколайовичу за поповнення фонду книгозбірні художньою літературою, а саме:

  • "Ген воїна" Руслана Горового: чотири історії, кожна з яких захоплює живими, гострими й бурхливими відчуттями та трохи змінює вас і ваше життя. Хоча останнє ви відчуєте значно пізніше...
  • "Культ" Любка Дереша: перший роман молодого автора, який одразу набув розголосу серед читацької аудиторії, а в деяких колах, немовби виправдовуючи свою назву, став майже культовим. Молодіжний побут, стосунки, сленг, ризиковані й смішні іграшки тинейджерів, їхні спроби за будь-яку ціну потрапити "по той бік реальності" - все це Дереш й одна з найкращих його книжок, що стала своєрідним підсумком літературних пошуків 90-х років ХХ століття.
  • Інкубація «Яєць динозавра» Фелікса Штейнбука: у книзі в жанрі, який автор визначив як критичний есей-мініатюру, в оригінальний спосіб подано рефлексії стосовно змісту творів Олеся Ульяненка, що належать до зразків його так званої малої прози.

Чекаємо всіх, хто цікавиться сучасним мистецтвом слова.

Слідкуйте за оновленням інформації в електронному каталозі за покликанням: http://library-service.com.ua:8080/popdaa/.