Подарунок від Національної асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців

У рамках проекту «Боротьба за свідомість» бібліотека ПДАУ отримала в подарунок підбірку видань, що розкривають злочини комуністичного тоталітарного режиму, що панували в Центральній та Східній Європі минулого століття, та події останнього десятиліття.

До колекції увійшли: книга "Геноцид українців. 1932–1933 за матеріалами досудових розслідувань" (Київ, Харків, 2022), збірка "Масові штучні голоди: пам'ятаємо, вшановуємо: матеріали міжнародного форуму 7 вересня 2021 року, м. Київ" (Харків, 2021), збірник "Геноцид української нації 1932-1933/2022: свідчення" (Київ, 2022), збірник документів і матеріалів «Чорні дошки» України. Чернігівська область» (Київ, 2021), книга А. Лозинського "Моє бачення" (Вишгород, 2015), 1 випуск журналу "З архівів ВУЧК-ГПУ-НКВД-КГБ" (2012) та видання наукових досліджень Володимира Сергійчука – голови Міжнародної асоціації дослідників Голодомору-геноциду, професора, академіка АН ВШ України.

Книги розраховані на широкий загал і  стануть у нагоді всім учасникам освітнього процесу в їхній науковій, освітній та просвітницькій діяльності.

Висловлюємо щиру подяку Національній асоціації дослідників Голодомору-геноциду українців за передані нашій бібліотеці видання.