Подарунок від Інженерно-технологічного факультету ПДАУ

Дякуємо декану Інженерно-технологічного факультету ПДАУ Олександрі Іванівні Біловод, кандидатці технічних наук, доценту, та всьому викладацькому колективу факультету за привітання з Міжнародним днем дарування книг та власне подарунки.

Завдяки вам фонд книгозбірні поповниться:

• навчальним посібником "Технологічне забезпечення оснащенням гнучких виробничих систем механообробного виробництва" авторів: А. Є. Фролов, О. І. Біловод, С. В. Келемеш, Ю. О. Попова, рекомендованим здобувачам вищої освіти, аспірантам, науково-педагогічним, інженерно-технічним працівникам для здобуття знань, а також підвищення рівня професійної кваліфікації у галузі знань "Механічна інженерія" спеціальностей: "Галузеве машинобудування", "Прикладна механіка".
  • Виданням "10 розмов про Історію України" авторів: Д. Яновський, О. Красовицький, художник-оформлювач М. С. Мендор, присвяченим одному з найбільш актуальних питань сучасної України - висвітленню Історії нашої держави.

Щиро вдячні за подарунки!