Подарунок від Факультету ветеринарної медицини ПДАУ

Дякуємо Ігорю Олеговичу Коломаку, заступнику декана з наукової роботи Факультету ветеринарної медицини ПДАУ, доктору філософії, та всьому колективу факультету за подарунок підручника "Оперативна хірургія з основами топографічної анатомії, анестезіології (ч. 2)".

Підручник авторів Сухонос В. П., Малюк М. О., Куліда М. А. та ін., виданий у 2022 році та призначений для студентів аграрних вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, а також для практикуючих лікарів ветеринарної медицини.

У ньому значна увага приділена топографічній анатомії під час виконання оперативних втручань, ученню про хірургічну операцію, методам фіксації тварин, знеболюванню, засобам патогенетичної терапії під час лікування тварин з хірургічними хворобами.

Щиро дякуємо за подарунок!