Плідна співпраця психологічної служби ПДАУ з Полтавським міським центром соціальних служб

За ініціативи психологічної служби ПДАУ протягом жовтня – листопада 2023 року Полтавський міський центр соціальних служб і Центр сучасного розвитку та інновацій в рамках реалізації проєкту “Незламні: єдність та стійкість” провели тренінгові зустрічі з нашими першокурсницями із різних регіонів України, студентками-ВПО з метою надання їм психосоціальної підтримки.

Учасниці групи взаємопідтримки отримали психоедукаційні знання, ознайомившись із поняттями «ментальне здоров’я» та «резильєнтність», «дистрес» та «еустрес». Тренінги відбувалися в теплій і невимушеній атмосфері як у приміщенні психологічної служби ПДАУ, так і у просторі «Вільна», організованому UNFPA.

Учасниці групи взяли участь в усіх арттерапевтичних активностях, пізнавали себе, ділилися досвідом того, що допомагає і що заважає бути стійким у стресових ситуаціях, а також опанували різноманітні техніки, спрямовані на саморегуляцію психоемоційних станів, що, беззаперечно, поповнило їхню скарбничку способів подолання стресу та активізації внутрішніх ресурсів.

Тепле спілкування, чаювання зі смаколиками, можливість почути відповіді на свої запитання, чудова екскурсія до КП «Опішнянська артіль» з розмальовуванням тарілочок опішнянськими візерунками – все це, безсумнівно, допоможе студенткам  адаптуватися до умов навчання в Університеті, знизить рівень тривожності, сприятиме покращенню їхнього емоційного стану.

Дякуємо тренеркам Людмилі Василенко та Людмилі Калапищак за створення теплої атмосфери під час заходів, професіоналізм і добросердечність. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з Полтавським міським центром соціальних служб і простором «Вільна».