План наукових заходів кафедри економіки та міжнародних економічних відносин на 2020 рік

Дата проведення

Зміст заходу

Категорія учасників

Лютий 2020 р.

Теоретичний семінар «Економіка та міжнародні економічні відносини в умовах глобалізаційних змін»

Викладачі кафедри

Березень 2020 р.

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Розвиток агропродовольчого ринку в умовах глобалізації економіки

Викладачі кафедри, учасники із Украіни, Польщі, Азербайджану, здобувачі вищої освіти

Березень 2020 р.

Викладачі кафедри, здобувачі вищої освіти

Квітень 2020 р.

Круглий стіл «Розвиток виробництва органічної продукції в агропродовольчій системі України»

Викладачі кафедри, здобувачі вищої освіти

Травень 2020 р.

Методичний семінар «Новітні технології в навчальному процесі при викладанні економічних дисциплін»

Викладачі кафедри

Завідувач кафедри економіки та міжнародних економічних відносин

д.е.н., професор                                                                                                                                Макаренко П.М.