Пілотний проєкт зі створення Єдиної Інформаційної Платформи Управління Громадою стартував.

В рамках діяльності Центру впровадження Індустрії 4.0 ПДАУ, за результатами попередніх домовленостей з підприємствами-новаторами в сфері інформаційних технологій сьогодні, 5 січня 2022 року, відбулась перша робоча зустріч, присвячена стратегічному плануванню та обговоренню технічних аспектів пілотного проєкту «Автоматизація управління територіальною громадою».

У роботі групи взяли участь: представник Котелевської селищної ради, начальник відділу економічного розвитку, проектного менеджменту та інвестицій виконавчого комітету Сергій КОВПАК, перший проректор ПДАУ Олександр ГАЛИЧ, завідувач кафедри інформаційних систем та технологій ПДАУ Юрій УТКІН, професор кафедри інформаційних систем та технологій Олена КОПІШИНСЬКА, керівник центру впровадження Індустрія 4.0 ПДАУ Володимир МУРАВЛЬОВ, директор ТОВ «КвартСофт Агро» Віктор КОНДРА, директор ТОВ «Омега Девелопмент» Мирослав РЯБИЙ, директор ТОВ «Інфосвіт ІТ Сервіс» Олег БОНДАРЕНКО, директор ТОВ «ВАК» Вадим ДУБОВ, керівник відділу продажів ТОВ «ВЮСТ» Наталія ЛОМАКІНА, керівник відділу верифікації ТОВ НВП «Радікс» провідний науковий співробітник Олег ОДАРУЩЕНКО, менеджер проєкту «Кадастр UA» Петро ЗУЙ, заступник директора департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Віктор СКРИЛЬ.
Метою першої зустрічі стало обговорення стратегічних напрямків побудови Єдиної Інформаційної Платформи Управління Громадою, розподіл сфер прикладного застосування функціональних складових сучасних інформаційних технологій, які будуть узгоджено діяти у складі (ЄІПУГ). Учасники зустрічі висловили своє бачення очікуваних результатів створення такої платформи та визначили зміст перших кроків для складання загального опису пілотного проєкту, провели багатосторонні дискусії.
Зустріч відбулася у змішаному online/offline форматі.

Посилання на Facebook