ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ПАРАЗИТОЛОГІЇ ТА ВЕТЕРИНАРНО-САНІТАРНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

Із 16 до 26 січня 2021 року викладачі кафедри паразитології та ветеринарно-санітарної експертизи Валентина Євстаф’єва, д. вет. н., професорка, та Олег Кручиненко, д. вет. н., доцент, у режимі онлайн підвищували кваліфікацію в закладі освіти «Центр освітнього консультування» ТОВ (м. Краків, Польща).

Мета стажування полягала у вивченні та поглибленні досвіду європейської країни щодо педагогічної майстерності, розширення знань і вмінь,  інноваційних технологій, форм і методів навчання з використанням сучасних дистанційних та інформаційно-комунікативних технологій навчання, які наразі є надзвичайно актуальними.

Викладачі кафедри мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою закладу, методиками викладання, а також із наявними Інтернет-ресурсами фахових видань і електронними каталогами польських бібліотек.

Отже, викладачі кафедри отримали надзвичайно цінний досвід і змогу інтегрувати отримані знання у процес викладання дисциплін з галузі знань 21 «Ветеринарна медицина».