Підвищення кваліфікації співробітників кафедри технологій дрібного тваринництва

10 лютого 2022 року викладачі кафедри технологій дрібного тваринництва мали нагоду підвищити кваліфікацію відвідавши гостьову лекцію доктора с.-г. наук, професора, член-кореспондента НААН Полупана Ю.П. на тему: «Розведення тварин за лініями: генезис понять і методів та сучасний селекційний контекст» за підтримки Інституту розведення і генетики тварин ім. М.В. Зубця.

Отримані знання з питань розведення за лініями у новітній системній теорії породи і породоутворення, ступеню та частоти застосування інбридингу, дискусійних питань методу розведення тварин за лініями стануть в нагоді при викладанні дисциплін Розведення сільськогосподарських тварин, Селекція сільськогосподарських тварин, Технологія виробництва продукції кролівництва і звірівництва.